News & Events

evden eve nakliyatta dikkat edilmesi gerekenler

Evden eve nakliyat hizmeti, planlama gerektiren ve özenle yapılması gereken bir hizmettir. Bu yüzden evden eve nakliyat gerçekleşirken dikkat edilmesi gereken bazı hususlar bulunmaktadır. Bu kurallara önem verilmesi, nakliyatın sağlıklı bir şekilde yürütülmesi ve gerçekleştirilmesi adına son derece önemlidir.

1) Planlama
Evden eve nakliyat hizmetinin gerçekleştirilmesinde, sürecin planlanması ve organizasyonu önemli hale gelmektedir. Eşyaların teslim alınacağı noktada oluşabilecek sıkıntılar önceden görülerek çözüm üretilmelidir. Eşyaların kaç defada taşınabileceği (1 ya da 2 seferde gibi) belirlenerek eşyaların ambalajlanması ve hazırlığı bu doğrultuda gerçekleştirilmelidir. Aynı şekilde eşyaların teslim edileceği adreste, boşaltma sırasında oluşabilecek fiziki engellere önceden müdahale edilerek ortadan kaldırılması gerekmektedir. Bütün bu işlemler, evden eve nakliyat hizmetinin sorunsuzca gerçekleşmesi adına önemli olup doğru planlama ile müşterilerimize en iyi hizmeti sunmamız mümkün hale gelmektedir.

2) Zaman
Vakit nakittir elbette! Evden eve nakliyat hizmetinde eşyaların teslim alınacağı ve teslim edileceği zaman titizlikle belirlenmelidir. Burada planlama kuralı zaman kavramına dikkat edebilmek ve gecikmelerin önüne geçebilmek mümkün olmaktadır. Sektördeki deneyimimizle, müşterilerimizin zaman konusundaki hassasiyetlerinin bilincindeyiz ve daima sizlere verimli hizmet sunabilmek için bu doğrultuda gayret ediyor olacağız.

3) Dikkat
Evden eve nakliyat hizmeti kesinlikle “dikkat” gerektiren bir iştir. Bunun bilinciyle hareket eden firmamız, zamanı etkin kullanırken asla dikkati ve tedbiri unutmamaktadır. Özellikle yükleme ve boşaltım işlemleri sırasında ve katlar arasında taşımada dikkat konusu önemli hale gelmektedir. Eşyalarınızın, evden eve nakliye sırasında zarar görmemesi için azami dikkat ve tedbirle hizmet verilmektedir. Çünkü iyi biliyoruz ki, eşyalarınızda sizin için anlamlı olan nice anılarınız var. Bu düşünceyle yola çıkarak; sizin için değerli olan eşyalarınız, bizim için de değerli hale gelmekte, yüksek dikkat ve özenle taşınmaktadır.

4) Anlaşma
Evden eve nakliyat sektöründe anlaşmanın doğru bir şekilde ve müşteriyi bilgilendirici biçimde yapılması önemlidir. Anlaşma daima nakliyeden önce yapılmasını ve ücretlendirme bu anlaşmaya göre belirlenmesini tavsiye ediyoruz. Daha sonradan kati suretle ek ücretler talep edilmez veya müşteriden anlaşma hükümlerinin dışında, aykırı taleplerde bulunulmaz. Bu yüzden müşterilerimize önerimiz, hangi firmayla tercih etmişlerse o firmanın sunduğu anlaşmaya ve bu bağlamda sunulan hizmetin kalitesine önem vermeleridir.