HAKKIMIZDA

Ayasoğlu Nakliyat olarak evden eve nakliye ve taşımacılık sektöründe 27 yılı aşkın süredir hizmet vermekteyiz. Nakliyat sektöründeki çalışmalarımızı uzman personellerimiz ve sürekli güncellenen teknolojimizle kalite öncelikli olarak gerçekleştirmekteyiz.

Nakliyat firmamız, titiz çalışma sistemi sayesinde, taşıma işinin ekspertiz, sigorta, ambalajlama, gerek depolama ve nakliye işini adım adım incelikle yürütür.

Ayasoğlu Nakliyat 1978 yılında İstanbul halkının evden eve nakliyat ihtiyaçlarını karşılamak amacı ile kurulmuştur. Daha sonra 1982’de Avrupa Yakasında açmış olduğu ofis ile İstanbul’un Avrupa ve Anadolu yakasında hizmet vermeye başlamıştır. Merkez ofisimiz Ümraniye’de olup Türkiye’nin tüm illerine nakliyat hizmetini profesyonel kadromuz ile garantili ve sigortalı bir şekilde sunmaktayız. Kuruluşumuz K3 yetki belgesine sahip olan firmamız göstermiş olduğu hizmet kalitesi ile Türk Standartları Enstitüsünden Hizmet Yeterlilik Belgesini alabilen ilk evden eve nakliyat firması olma başarısını göstermiştir.

Nakliyat firmamızın verdiği hizmetler

Ayazoğlu nakliyat ilk etapta evden eve nakliyat hizmeti sağlamak için kurulsa’da zaman içerisinde farklı taşımacılık faaliyetlerinde uzmanlaşmayı başarmıştır. Bu faaliyetler; ofis taşımacılığı, banka taşımacılığı, kurum taşımacılığı, hastane taşımacılığı ve fuar taşımacılığıdır.