Depolama hizmetleri sadece kuruluşların değil kişisel kullanım için de büyük bir ihtiyaç olmaya devam ediyor. Depolama hizmetinin kullanılabileceği alanlar oldukça geniş. Örneğin uzun süreli bir şehir dışı yolculuğunuz var ve evinizi kiraya vermek istiyorsunuz. Tam bu aşamada Ayasoğlu Nakliyat’ın depolama hizmeti devreye giriyor. Mevcut eşyalarınızı özenle evinizden alıyoruz ve siz gelene kadar güvenli bir şekilde saklıyoruz. Tadilat döneminde de sizi yalnız bırakmamak konusunda kararlıyız. Eşyalar tadilat döneminde oldukça engelleyici faktör durumuna gelirler. Her engele çözüm ürettiğimiz gibi bu alanda da depolarımızı sizler için açıyor ve tadilatınız tamamlanana kadar eşyalarınızı saklıyoruz. Örneğin uygun bir ev veya ofis bulamadınız ama taşınmanız mı gerekiyor? Hiç önemli değil sizin için ayırdığımız bölümlere eşyalarınızı yerleştirebiliriz. Uygun bir mekan bulduğunuzda eşyalarınızı tek telefonla teslim ederiz. Bu ve benzeri durumlarda eşyalarınızın saklanmasını istiyorsanız doğru ve güvenilir adrestesiniz. Garantili ve sigortalı çalışma prensibimizle, büyük depolarımızda, emanet edeceğiniz eşyalar için daima yeriniz hazır.

Depolarımızın güvenliği için her şey düşünülmüştür. Her işlemimizde olduğu gibi depolamada da eşyalarınızı sigortalıyoruz. Herhangi bir afet sonucunda başlarına bir durum gelirse sigorta tarafından ödeme almanızı sağlıyoruz. Merak etmeyin aldığımız tüm önlemler böyle bir durumun başınıza gelmesine izin vermeyecektir. Bu sadece ekstrem durumlarda sizi korumak için aldığımız ekstra önlemdir. Hatıra ve anı dolu olduğunu bildiğimiz eşyalarınız tamamen emin ellerde.

Ayasoğlu Nakliyat olarak depolama hizmetini  kısa ve uzun süreliğine eşyalarınızı muhafaza etmek için size sunuyoruz. İstediğiniz süreç içerisinde eşyalarınız ambalajlanır,  teker teker etiketlenerek büyük kutulara konulur ve depolarımıza yerleştirilir, güvenle saklanır, istediğiniz anda size tekrar ulaştırılır.

İstanbul’da bulunan depolama alanlarımızla il dışına da hizmet veriyoruz. Bunun için tek yapmanız gereken bizi aramanız. Uzman nakliyat ekibimiz her türlü isteğinize karşılık verecek düzeydedir. Demonte ve monte işlemlerinde usta kadromuzla ambalajlama, taşıma, nakliyat ve depolama alanlarında uzun sürelerdir sizinleyiz. Tecrübelerimiz ve güvenli depolama politikamızla gerek eşya, gerek lojistik çözümleriyle hizmetinizdeyiz.

Detaylı bilgi ve fiyat almak için lütfen bizimle buradan iletişime geçiniz.