Ofisten ofise nakliyat bir diğer adıyla ofis taşımacılığı uzmanlık isteyen bir alandır. Çünkü taşıma sürecinde yapılan bir hata iş sürecinde sıkıntıya yol açarak maddi ve manevi zararlara uğratabilir. Bunun için modern ekipmanlar, titiz ekspertiz çalışmaları ve garanti öncelikli duruma gelir. Ayasoğlu Nakliyat olarak ofisten ofise nakliyat işlemlerinde yüksek teknolojiyi takip eden yaklaşımımızla, Avrupa standartlarında hizmet vermek için sürekli ekipmanlarımızı güncelliyor ve uzman kadromuzu eğitiyoruz. Taşıma işlemi yapılmadan önce ekspertiz çalışmasıyla ofisin taşınma ve eşyaların ambalajlama şartlarını belirliyoruz. Bu sayede ofis veya büronuz taşınırken en ufak bir zaman kaybına yer vermeden nakliyat işlemine geçiyoruz.

Ofisten ofise nakliyat neden normal bir nakliyattan önemlidir?
Ofis nakliyatları iş yerinin çalışma süresini etkileyebilen projelerdir. Bu nakliyat sırasında yapılan en küçük hata iş yeri çalışmalarının gecikmesine veya işlerin yarım kalmasına sebep olacaktır. Teknolojik aletlerden, mobilyalara kadar ofisinizin her parçasının verimlilik açısından bir önemi vardır. Biz bu önemi bilerek hareket ederiz. İşlem süresince tüm önlemleri almamızın ve bu işte profesyonel çalışma ilkemizin altında bu kayıplara kesinlikle mahal vermemek yatmaktadır.

Nakliyat firmamız ofis ve büro taşımacılığı yaparken aldığı eğitimle yapılması gerekenleri adım adım izler ve titizlikle işini sürdürür. Eşyalarınız tarafımızca kontrol edilerek, sigortalanır. Bu sayede eşyalarınız zarar görse dahi size değeri ödenir. Sigorta yapıldıktan sonra eşyalarınızı zarar görmeyecek şekilde ambalajlamaya geçeriz. Monte ve demonte işlerinin sonunda eşyalarınız özenle ve uygun malzemeyle ambalajlanır. Ambalaj işlemi bittikten sonra ofisiniz taşınmaya hazırdır. İşinde deneyimli ekibimiz eşyalarınızı ofisinizden alır ve yüksek teknoloji ürünlerini kullanarak aracımıza yükler. Ofisten ofise nakliyat işleminin kalan kısmı da titizlikle yapılır ve yeni ofisinize eşyalar teslim edilir. Gerekli kontroller sizinle birlikte yapıldıktan sonra iki tarafında memnuniyetiyle işlem tamamlanır.

Ayasoğlu nakliyat olarak sektörde 27 yıllık hizmet geçmişimizle bir çok başarılı ofisten ofise nakliyat işine imza attık. Her referansımız bizim için ayrı bir tecrübedir. Sizin de ofisiniz taşınacaksa bu iş için, İstanbul ve Ümraniye’nin lider nakliyat firması olan kuruluşumuza iletişim kısmından ulaşabilirsiniz.