News & Events

Kurumsal taşımacılık hizmeti, temel olarak evden eve nakliye hizmetinde uygulanan planlama ve dikkatin, ofisten ofise nakliye hizmetini daha kapsamlı hale getirecek şekilde birleştirilerek sunulması esasına dayanmaktadır. Kurumsal şirketlerin ihtiyacına yönelik olan bu nakliye çözümünde taşımacılığın her detayı profesyonel olarak ele alınır ve hizmetin gerçekleştirilmesi kusursuzlukla icra edilir.

Kurumsal taşımacılıkta taşınacak eşyaya dair anlaşma esasları belirlenir ve ekspertiz etüdü tarafımızca yapılarak müşterimiz bilgilendirilir. Anlaşmada mutabık kalınması halinde taşıma sürecinin gerçekleşeceği tarihler belirlenerek hazırlık yapılmaya başlanır. Kurumsal evrak dosyalarınız ve arşivleriniz kategorize edilerek toplanır ve taşımaya uygun hale getirilir. Her türlü elektronik ve kırılmaya müsait eşya koruyucu battaniye ile kaplanarak olası darbelerde zarar görmeleri önlenir. Ofis masa sandalyeleri ve mobilyalar taşımaya uygun hale getirilir. Varsa duvara sabitli, ağır dolap ve arşivlerin söküm işlemleri gerçekleştirilir. Müşteri ihtiyacı doğrultusunda kasa taşıma hizmeti de sunulmaktadır.

Bütün bu operasyon çerçevesinde kurumsal taşımacılık hizmeti yenilikçi bir bakış açısıyla, sorunsuzca gerçekleştirilir. Hizmet aşamalarındaki her detaya önem verilir ve hizmetin en iyi şekilde kurumsal müşteriye sunulması amaçlanır.