News & Events

Ambalajlama, günümüz nakliye sektöründe müşterilerin tercih odağı haline gelen yenilikçi bir nakliye hizmeti çözümüdür. Temel olarak eşyalarınızın taşımaya uygun hale getirilmesi için hazırlanmasını kapsamaktadır.

Evden eve nakliyat için ambalajlamada sunulan hizmetlerden bazıları: Kolilemeye uygun eşyalarınızın kategorize edilerek kolilenmesi, elektronik eşyalarınızın tek tek koruyucu battaniye ile kaplanarak zarar görmeyecekleri biçimde taşımaya hazır hale getirilmeleri örnektir. Ayrıca kırılmaya müsait mobilyaların da aynı şekilde koruyucu battaniyeyle kaplanması, tüm mobilyaların sivri köşelerinin olası çarpma ve darbelere karşı hem zarar görmemeleri, hem de diğer eşyalara zarar vermemeleri için koruyucu materyal ile kapatılması, bu alandaki hizmetlerin bir bölümüdür.

Ofisten ofise nakliyat ve ambalajlamada sunulan hizmetlerden bazıları: Ofis araç ve gereçlerinizden kolilemeye uygun olanların kolilenmesi, elektronik ofis cihazlarının (bilgisayar, yazıcı, tarayıcı gibi) muhakkak suretle koruyucu battaniye ile kaplanarak darbelere karşı korunaklı hale getirilmesi örnektir. Ayrıca mobilyalarınızın sivri hatlarının koruyucu materyal ile kapatılarak eşya güvenliğinin sağlanması, cam mobilyaların da koruyucu malzeme ile kaplanarak taşıma hizmeti için dayanıklı hale getirilmesi de bu alandaki hizmetlerin bir bölümüdür.